Meta Entity (8.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Type
jv: Tipe

en: Description
jv: Katrangan

en: Edit
jv: Sunting

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: View
jv: Tampilan

en: Machine-readable name
jv: Jeneng gampangé-mesin
