Meta Entity (8.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Type
te: రకం

en: Description
te: వివరణ

en: Edit
te: మార్చు

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు

en: View
te: చూడు
