Meta Entity (8.x-1.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Type
kk: Тип

en: Description
kk: Сипаттама

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: View
kk: Қарау
