Meta Entity (8.x-1.0) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Type
ne: प्रकार

en: Description
ne: विवरण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: ID
ne: परिचय
