Meta Entity (8.x-1.2) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Type
cs: Typ

en: Description
cs: Popis

en: Edit
cs: Upravit

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: View
cs: Zobrazit

en: Changed
cs: Změněno

en: Created on
cs: Vytvořeno v

en: Machine-readable name
cs: Strojově čitelný název
