Meta Entity (8.x-1.2) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Type
he: סוג

en: Description
he: תיאור

en: Edit
he: עריכה

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: View
he: צפיה

en: Changed
he: השתנה

en: Created on
he: נוצר ב

en: Machine-readable name
he: שם מכונה
