Metatag (2.0.1) - en to fy translation catalogue (17 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Delete
fy: Wiskje

en: Submit
fy: Ferstjoere

en: Content
fy: Ynhâld

en: Username
fy: Brûkersnamme

en: Subject
fy: Underwerp

en: Cancel
fy: Ofbrekke

en: Language
fy: Taal

en: Edit
fy: Bewurkje

en: Date
fy: Datum

en: - None -
fy: - Gjint -

en: Settings
fy: Ynstellings

en: View
fy: Besjen

en: User
fy: Brûker

en: Active
fy: Aktyf

en: Front page
fy: Foarplaat

en: Translate
fy: Oersette
