Metatag (2.0.2) - en to rw translation catalogue (6 entries)

en: Title
rw: Umutwe

en: Submit
rw: ohereza

en: Group
rw: Itsinda

en: Yes
rw: Yego

en: No
rw: Oya

en: Front page
rw: Ahabanza
