Metatag (2.1.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Description
bg: Описание

en: Link
bg: Линк

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Property
bg: Свойство
