Metatag (2.1.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Description
fi: Kuvaus

en: Link
fi: Linkki

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Property
fi: Ominaisuus

en: About
fi: Tietoja

en: HTML element
fi: HTML-elementti
