Metatag (2.1.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Description
gl: Descrición

en: Link
gl: Ligazón

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Property
gl: Propiedade

en: About
gl: Información

en: HTML element
gl: Elemento HTML
