Metatag (2.1.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Description
hr: Opis

en: Link
hr: Poveznica

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Property
hr: Svojstvo

en: About
hr: Opis
