Metatag (2.1.0) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Description
hu: Leírás

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: ID
hu: Azonosító

en: Property
hu: Tulajdonság

en: About
hu: Leírás

en: Custom tags
hu: Egyéni jelölők

en: HTML element
hu: HTML-elem
