Metatag (2.1.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Description
ja: 説明

en: Link
ja: リンク

en: Name
ja: 名前

en: Label
ja: ラベル

en: Property
ja: プロパティー

en: About
ja: アバウト

en: HTML element
ja: HTML要素
