Metatag (2.1.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Description
nl: Beschrijving

en: Name
nl: Naam

en: Property
nl: Eigenschap

en: About
nl: Over

en: Custom tags
nl: Aangepaste tags

en: HTML element
nl: HTML-element

en: Customize the <a href=":defaults">global defaults</a>, fill in the specific values and tokens that every page should have.
nl: Pas de <a href=":defaults">algemene standaardwaardes</a> aan. Vul specifieke waardes en tokens in die elke pagina moet hebben.
