Metatag (2.1.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Description
sk: Popis

en: Link
sk: Odkaz

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Property
sk: Vlastnosť

en: About
sk: Informácie o
