Metatag (2.1.0) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Description
sv: Beskrivning

en: Link
sv: Länk

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Property
sv: Attribut

en: About
sv: Om

en: SEO
sv: Sökmotoroptimering

en: HTML element
sv: HTML-element

en: This module provides support to define and manage custom meta tags.
sv: Den här modulen ger stöd för att definiera och hantera anpassade metataggar.

en: Provides support to define and manage custom meta tags.
sv: Ger stöd för att definiera och hantera anpassade metataggar.
