Metatag (2.1.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Link
th: ลิงค์

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: HTML element
th: อิลิเมนต์ HTML
