Metatag (2.1.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Description
tr: Açıklama

en: Link
tr: Bağlantı

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: Property
tr: Özellik

en: About
tr: Hakkında

en: HTML element
tr: HTML öğesi
