Metatag (2.1.0) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Description
ug: بايانى

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: About
ug: ھەققىدە

en: Meta
ug: تىزىملىك

en: HTML element
ug: ئېلىمىنتى HTML
