Metatag (2.1.0) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Description
uk: Опис

en: Link
uk: Посилання

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Label
uk: Мітка

en: Property
uk: Властивість

en: About
uk: Про модуль

en: Meta
uk: Мета

en: SEO
uk: Оптимізація для пошукових систем

en: Name attribute
uk: Атрибут Name

en: Custom tags
uk: Власні теги

en: HTML element
uk: HTML-теґи
