Metatag (2.1.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Description
vi: Mô tả

en: Link
vi: Liên kết

en: Name
vi: Tên

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: Property
vi: Thuộc tính

en: About
vi: Giới thiệu
