Metatag (8.x-1.11) - en to mk translation catalogue (9 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: Author
mk: Автор

en: - None -
mk: - Ништо -

en: Settings
mk: Поставки

en: Taxonomy term
mk: Термин од таксономија

en: Add
mk: Додај

en: Active
mk: Активно
