Metatag (8.x-1.12) - en to or translation catalogue (16 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Subject
or: ବିଷୟ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Language
or: ଭାଷା

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Keywords
or: ସୂଚକ ଶବ୍ଦ

en: Active
or: ସକ୍ରିୟ

en: Site name
or: ସାଇଟ ନାମ

en: Front page
or: ପ୍ରଥମ ପୃଷ୍ଠା

en: Revert
or: ପ୍ରତ୍ୟାବୃତ
