Metatag (8.x-1.17) - en to sk translation catalogue (78 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: Group
sk: Skupina

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Subject
sk: Predmet

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Tags
sk: Značky

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: License
sk: Licencia

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Weight
sk: Váha

en: Image
sk: Obrázok

en: Multiple
sk: Viacero naraz

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Taxonomy term
sk: Termín taxonómie

en: Add
sk: Pridať

en: View
sk: Zobraziť

en: Format
sk: Formát

en: Refresh
sk: Obnoviť

en: Region
sk: Umiestnenie

en: Display
sk: Zobraziť

en: Keywords
sk: Kľúčové slová

en: User
sk: Používateľ

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Active
sk: Aktívny

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Site name
sk: Názov web stránky

en: Locale
sk: Lokalizácia

en: Fields
sk: Polia

en: Overridden
sk: Prepísaný

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Thumbnail
sk: Miniatúra

en: Medium
sk: Stredná

en: Media
sk: Médiá

en: Color
sk: Farba

en: First name
sk: Meno

en: Last name
sk: Priezvisko

en: Arguments
sk: Argumenty

en: Expires
sk: Vyprší

en: Latitude
sk: Zemepisná šírka

en: Longitude
sk: Zemepisná dĺžka

en: Fax number
sk: Číslo faxu

en: Phone number
sk: Telefónne číslo

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Source
sk: Zdroj

en: Front page
sk: Titulná stránka

en: Replacement patterns
sk: Vzory pre nahradenie

en: Revert
sk: Vrátiť

en: Street address
sk: Ulica

en: Locality
sk: Lokalita

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Global
sk: Globálny

en: Generator
sk: Generátor

en: About
sk: Informácie o

en: Translate
sk: Preložiť

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Rating
sk: Hodnotenie

en: Meta tags
sk: Meta tagy

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Country name
sk: Názov krajiny

en: List of @type values
sk: Zoznam hodnôt @type

en: Tokens for lists of @type values.
sk: Tokeny pre zoznamy hodnôt @type.

en: @label tokens.
sk: @label tokeny.

en: @type type with delta @delta
sk: @type typ s delta @delta
