Metatag (8.x-1.8) - en to nl translation catalogue (385 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Email address
nl: E-mailadres

en: Author
nl: Auteur

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: Language
nl: Taal

en: Audience
nl: Doelgroep

en: Tags
nl: Labels

en: License
nl: Licentie

en: Edit
nl: Bewerken

en: Date
nl: Datum

en: - None -
nl: - Geen -

en: Image
nl: Afbeelding

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Taxonomy term
nl: Taxonomieterm

en: Add
nl: Toevoegen

en: View
nl: Weergeven

en: Format
nl: Opmaak

en: Region
nl: Gebied

en: Display
nl: Weergeven

en: Keywords
nl: Trefwoorden

en: User
nl: Gebruiker

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Site name
nl: Naam van de website

en: Page URL
nl: Pagina-URL

en: Overridden
nl: Overschreven

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: Date Created
nl: Aanmaakdatum

en: Date Modified
nl: Datum Aangepast

en: Thumbnail
nl: Miniatuur

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Id
nl: ID

en: Image URL
nl: Afbeelding-URL

en: Latitude
nl: Breedtegraad

en: Longitude
nl: Lengtegraad

en: Fax number
nl: Faxnummer

en: Phone number
nl: Telefoonnummer

en: Department
nl: Afdeling

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Source
nl: Bron

en: Front page
nl: Voorpagina

en: Revert
nl: Terugzetten

en: Coverage
nl: Dekking

en: See also
nl: Zie ook

en: Street address
nl: Adres

en: Video width
nl: Videobreedte

en: Video height
nl: Videohoogte

en: Locality
nl: Plaats

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Publisher
nl: Uitgever

en: Publisher URL
nl: Uitgever-URL

en: Global
nl: Algemeen

en: Abstract
nl: Samenvatting

en: Identifier
nl: Identificatiemiddel

en: About
nl: Over

en: Translate
nl: Vertalen

en: Creator
nl: Maker

en: Meta tags
nl: Metatags

en: Image height
nl: Hoogte afbeelding

en: Image width
nl: Breedte afbeelding

en: Country name
nl: Landnaam

en: Origin
nl: Oorsprong

en: Web URL
nl: Web-URL

en: Relation
nl: Relatie

en: facebook
nl: Facebook

en: Image type
nl: Afbeeldingsoort

en: Application name
nl: Naam van de applicatie

en: References
nl: Referenties

en: Canonical URL
nl: Canonical-URL

en: Site verification
nl: Website-verificatie

en: Date Available
nl: Beschikbaarheidsdatum

en: Facebook App ID
nl: Facebook app-ID

en: Document status
nl: Documentstatus

en: Default shortcut icon
nl: Standaard snelkoppelingsicoon

en: Access Rights
nl: Toegangsrechten

en: Release Date
nl: Uitgiftedatum

en: Rights
nl: Rechten

en: Image alternative text
nl: Alternatieve tekstafbeelding

en: Theme Color
nl: Themakleur

en: 404 page not found
nl: 404 pagina niet gevonden

en: Shortlink URL
nl: Korte URL

en: Add default meta tags
nl: Standaardmetatags toevoegen

en: Provides search engines with specific directions for what to do when this page is indexed.
nl: Geeft zoekmachines specifieke instructies wat te doen bij het indexeren van deze pagina.

en: Describes the name and version number of the software or publishing tool used to create the page.
nl: De naam en het versienummer van de software waarmee de website gemaakt is.

en: Using defaults
nl: Gebruikt standaardinstellingen

en: Select the type of default meta tags you would like to add.
nl: Standaard-type metatags dat u wilt toevoegen selecteren.

en: Set Cookie
nl: Cookie instellen

en: Original source
nl: Originele bron

en: Allow search engines to index this page (assumed).
nl: Sta zoekmachines toe deze pagina te indexeren (standaard).

en: Allow search engines to follow links on this page (assumed).
nl: Sta zoekmachines toe links op deze pagina te volgen (standaard).

en: An image associated with this page, for use as a thumbnail in social networks and other services.
nl: Een afbeelding die bij de pagina hoort en gebruikt kan worden als miniatuurweergave in sociale netwerken en andere services.

en: Control the main settings pages and modify per-object meta tags.
nl: Beheer de pagina's voor basisinstellingen en metatags per object.

en: Basic tags
nl: Standaardtags

en: The name given to the resource.
nl: De naam van de bron.

en: An entity primarily responsible for making the resource. Examples of a Creator include a person, an organization, or a service. Typically, the name of a Creator should be used to indicate the entity.
nl: Entiteit die deze bron aangemaakt heeft. Dit kan een persoon, een organisatie of een service zijn. Meestal wordt hier de naam van de entiteit weergegeven.

en: The topic of the resource. Typically, the subject will be represented using keywords, key phrases, or classification codes. Recommended best practice is to use a controlled vocabulary. To describe the spatial or temporal topic of the resource, use the Coverage element.
nl: Het onderwerp van de bron. Meestal wordt dit weergegeven met sleutelwoorden, sleutelzinnen of classificatiecodes. Gebruik bij voorkeur een gecontroleerde woordenlijst. Gebruik het 'Coverage'-element om een onderwerp te relateren aan ruimte en tijd.

en: An account of the resource. Description may include but is not limited to: an abstract, a table of contents, a graphical representation, or a free-text account of the resource.
nl: Een account voor de bron. Beschrijving kan bestaan uit (maar is niet beperkt tot): een samenvatting, een inhoudsopgave, een grafische weergave of een vrije-tekst account voor de bron.

en: An entity responsible for making the resource available. Examples of a Publisher include a person, an organization, or a service. Typically, the name of a Publisher should be used to indicate the entity.
nl: Entiteit die de bron beschikbaar stelt. Dit kan een persoon, een organisatie of een service zijn. Meestal wordt hier de naam van de entiteit weergegeven.

en: An entity responsible for making contributions to the resource. Examples of a Contributor include a person, an organization, or a service. Typically, the name of a Contributor should be used to indicate the entity.
nl: Een entiteit die aan het item bijdraagt. Dat kan een persoon, een organisatie of een service zijn. Meestal wordt hier de naam van de entiteit weergegeven.

en: A point or period of time associated with an event in the lifecycle of the resource. Date may be used to express temporal information at any level of granularity.  Recommended best practice is to use an encoding scheme, such as the W3CDTF profile of ISO 8601 [W3CDTF].
nl: Een tijdstip of periode gekoppeld aan een gebeurtenis in de levenscyclus van de bron. Een datum kan gebruikt worden om tijdgebonden informatie toe te voegen op elk detailniveau. Gebruik een encoding-schema als het W3CDTF-profiel van ISO 8601 [W3CDTF].

en: The nature or genre of the resource. Recommended best practice is to use a controlled vocabulary such as the DCMI Type Vocabulary [DCMITYPE]. To describe the file format, physical medium, or dimensions of the resource, use the Format element.
nl: De aard of het genre van de bron. Gebruik bij voorkeur een gecontroleerde woordenlijst zoals het DCMI Type Vocabulary [DCMITYPE]. Gebruik het 'Format'-element om het bestandsformaat, fysieke medium of de afmetingen van de bron te beschrijven.

en: The file format, physical medium, or dimensions of the resource. Examples of dimensions include size and duration. Recommended best practice is to use a controlled vocabulary such as the list of Internet Media Types [MIME].
nl: Het bestandsformaat, fysieke medium of afmetingen van de bron. Voorbeelden van dimensies zijn grootte en tijdsduur. Gebruik bij voorkeur een gecontroleerde woordenlijst zoals een lijst van Internet Media Types [MIME].

en: An unambiguous reference to the resource within a given context. Recommended best practice is to identify the resource by means of a string conforming to a formal identification system.
nl: Een ondubbelzinnige verwijzing naar de bron binnen een bestaande context. Gebruik bij voorkeur een tekst die voldoet aan een bestaand identificatiesysteem om de bron te identificeren.

en: A related resource from which the described resource is derived. The described resource may be derived from the related resource in whole or in part. Recommended best practice is to identify the related resource by means of a string conforming to a formal identification system.
nl: Een gerelateerde bron waarvan de beschreven bron afgeleid is. Dit kan geheel of gedeeltelijk zijn. Gebruik ter identificatie van de bron een tekst die voldoet aan een bekend identificatiesysteem.

en: A language of the resource. Recommended best practice is to use a controlled vocabulary such as RFC 4646 [RFC4646].
nl: Taal van de bron. Gebruik bij voorkeur een vastgestelde woordenlijst zoals RFC 4646 [RFC4646].

en: A related resource. Recommended best practice is to identify the related resource by means of a string conforming to a formal identification system.
nl: Een gerelateerde bron. Gebruik ter identificatie van de bron een tekst die voldoet aan een bekend identificatiesysteem.

en: The spatial or temporal topic of the resource, the spatial applicability of the resource, or the jurisdiction under which the resource is relevant. Spatial topic and spatial applicability may be a named place or a location specified by its geographic coordinates. Temporal topic may be a named period, date, or date range. A jurisdiction may be a named administrative entity or a geographic place to which the resource applies. Recommended best practice is to use a controlled vocabulary such as the Thesaurus of Geographic Names [TGN]. Where appropriate, named places or time periods can be used in preference to numeric identifiers such as sets of coordinates or date ranges.
nl: De plaats of tijd waarop de inhoud betrekking heeft. De locatie of de jurisdictie waarop de bron van toepassing is. De locatie kan een plaatsnaam of een set geografische coördinaten zijn. De tijd kan de naam van een periode zijn, een datum of datumbereik. Een jurisdictie kan een administratieve entiteit zijn, of een geografische plaats waarop de bron van toepassing is. Gebruik bij voorkeur een gecontroleerde woordenlijst, zoals de Thesaurus of Geographic Names [TGN]. Indien mogelijk verdient het gebruik van textuele plaatsnamen of tijdsperiodes de voorkeur boven numerieke waardes zoals coördinaten of tijdsspannes.

en: Information about rights held in and over the resource. Typically, rights information includes a statement about various property rights associated with the resource, including intellectual property rights.
nl: Informatie over rechten die op de bron of onderdelen daarvan van rusten. Bevat gewoonlijk bepalingen over diverse eigendomsrechten die van toepassing zijn op de bron, waaronder intellectuele eigendomsrechten.

en: Provides the fifteen <a href="http://dublincore.org/documents/dces/">Dublin Core Metadata Element Set 1.1</a> meta tags from the <a href="http://dublincore.org/">Dublin Core Metadata Institute</a>.
nl: Voorziet in de <a href="http://dublincore.org/documents/dces/">Dublin Core Metadata Element Set 1.1</a>, 15 metatags van het <a href="http://dublincore.org/">Dublin Core Metadata Institute</a>.

en: Twitter card type
nl: Twitter card-type

en: Site's Twitter account
nl: Twitter-account voor de site

en: The @username for the website, which will be displayed in the Card's footer; must include the @ symbol.
nl: De @username voor de site (inclusief het @-symbool). Dit wordt weergegeven in de footer van de Card.

en: Creator's Twitter account
nl: Auteur Twitter-account

en: The @username for the content creator / author for this page, including the @ symbol.
nl: De @username van de auteur van de pagina, inclusief het @-symbool.

en: The permalink / canonical URL of the current page.
nl: De permalink/canonical-URL van de huidige pagina.

en: A description that concisely summarizes the content of the page, as appropriate for presentation within a Tweet. Do not re-use the title text as the description, or use this field to describe the general services provided by the website. The string will be truncated, by Twitter, at the word to 200 characters.
nl: Een beknopte beschrijving van de pagina, geschikt voor weergave in een Tweet. Hergebruik niet de titel en geef ook geen algemene beschrijving van de website. Dit veld wordt door Twitter afgekapt op het laatste woord binnen 200 tekens.

en: The width of the image being linked to, in pixels.
nl: De breedte in pixels van de afbeelding waarnaar gelinkt wordt.

en: The height of the image being linked to, in pixels.
nl: De hoogte in pixels van de afbeelding waarnaar gelinkt wordt.

en: Media player URL
nl: Media player-URL

en: Media player width
nl: Breedte mediaspeler

en: Media player height
nl: Hoogte mediaspeler

en: MP4 media stream URL
nl: MP4 media stream-URL

en: The full URL for an MP4 video (h.264) or audio (AAC) stream, takes precidence over the other media player field.
nl: De volledige URL voor een MP4 video (h.264) of audio (AAC) stream, heeft voorrang op het andere mediaspeler veld.

en: Book Tags
nl: Boeklabels

en: Site's Twitter account ID
nl: Twitter account-ID voor de site

en: The numerical Twitter account ID for the website, which will be displayed in the Card's footer.
nl: Het numerieke Twitter account-ID voor de website. Dit wordt weergegeven in de footer van de Card.

en: Creator's Twitter account ID
nl: Twitter account-ID van auteur

en: The numerical Twitter account ID for the content creator / author for this page.
nl: Het numerieke Twitter account-ID van de maker/auteur van de pagina.

en: The meta tags for this display
nl: De metatags voor deze weergave.

en: Configure Metatag defaults.
nl: Standaardinstellingen van Metatag-module instellen.

en: Used by some search engines to confirm authorship of the content on a page. Should be either the full URL for the author's Google+ profile page or a local page with information about the author.
nl: Wordt door sommige zoekmachines gebruikt om de auteur van de inhoud van een pagina te controleren. Bevat de volledige URL van de Google+ profielpagina of lokale pagina met informatie over de auteur.

en: Used to indicate the URL that broke the story, and can link to either an internal URL or an external source. If the full URL is not known it is acceptable to use a partial URL or just the domain name.
nl: Gebruikt om de URL van het oorspronkelijke bericht weer te geven, en kan verwijzen naar een interne URL of een externe bron. Als de volledige URL niet bekend is, kan een gedeeltelijke URL of alleen een domeinnaam gebruikt worden.

en: Administer meta tags
nl: Metatags beheren

en: Date Submitted
nl: Inzenddatum

en: @language (original)
nl: @language (origineel)

en: Successfully updated @language translation.
nl: @language vertaling succesvol bijgewerkt.

en: 403 access denied
nl: 403 geen toegang

en: Prevent search engines from indexing images on this page.
nl: Voorkom dat zoekmachines afbeeldingen op deze pagina indexeren.

en: iPhone app ID
nl: iPhone app-ID

en: String value, should be the numeric representation of your iPhone app's ID in the App Store.
nl: Tekenreeks met het numerieke ID van de iPhone-app in de App Store.

en: iPad app ID
nl: iPad app-ID

en: String value, should be the numeric representation of your iPad app's ID in the App Store.
nl: Tekenreeks met het numerieke ID van de iPad-app in de App Store.

en: Google Play app ID
nl: Google Play app-ID

en: iPhone app's custom URL scheme
nl: Aangepast URL-schema voor iPhone-app

en: iPad app's custom URL scheme
nl: Aangepast URL-schema voor iPad-app

en: If your application is not available in the US App Store, you must set this value to the two-letter country code for the App Store that contains your application.
nl: Vul hier de tweeletterige landcode in van de App Store waarin de applicatie beschikbaar is, als deze anders is dan de US App Store.

en: This field expects a string, and you can specify values for labels such as price, items in stock, sizes, etc.
nl: Dit veld verwacht een tekenreeks, en kan waardes voor labels bevatten zoals prijs, items in voorraad, maten, enz.

en: This field expects a string, and allows you to specify the types of data you want to offer (price, country, etc.).
nl: Dit veld verwacht een tekenreeks. Beschrijf de datatypes die aangeboden worden (prijs, land, enz.).

en: Multiple values may be used, separated by a comma. Note: Tokens that return multiple values will be handled automatically.
nl: Er kunnen meerdere waardes gebruikt worden, gescheiden door een komma. Opmerking: Tokens die meerdere waardes bevatten worden automatisch verwerkt.

en: A comma-separated list of Facebook user IDs of people who are considered administrators or moderators of this page.
nl: Een kommagescheiden lijst Facebook gebruiker-ID's van mensen die de beheerder of moderator van deze pagina zijn.

en: A comma-separated list of Facebook Platform Application IDs applicable for this site.
nl: Een kommagescheiden lijst van Facebook Platform Application ID's die van toepassing zijn voor deze site.

en: Prevents search engines from indexing this page.
nl: Voorkom dat zoekmachines deze pagina indexeren.

en: Prevents search engines from following links on this page.
nl: Voorkom dat zoekmachines de links op deze pagina volgen.

en: Prevents cached copies of this page from appearing in search results.
nl: Voorkom dat cached kopieën van deze pagina in de zoekresultaten verschijnen.

en: Prevents descriptions from appearing in search results, and prevents page caching.
nl: Voorkom dat beschrijvingen in zoekresultaten verschijnen en voorkom pagina-caching.

en: Details about intellectual property, such as copyright or trademarks; does not automatically protect the site's content or intellectual property.
nl: Gegevens over intellectueel eigendom, zoals copyright of trademarks, beveiligen niet automatisch de inhoud van de site of het intellectuele eigendom erop.

en: A brief URL, often created by a URL shortening service.
nl: Een korte URL, vaak gemaakt door een URL-inkortservice.

en: Date on which the resource was changed.
nl: Datum waarop deze bron gewijzigd is.

en: A human-readable name for the site, e.g., <em>IMDb</em>.
nl: Een leesbare naam voor de site, bijv. <em>IMDb</em>.

en: The type of the content, e.g., <em>movie</em>.
nl: Het type van de inhoud, bijv. <em>film</em>.

en: The title of the content, e.g., <em>The Rock</em>.
nl: De titel van de inhoud, bijv. <em>De Marathon</em>.

en: Postal/ZIP code
nl: Postcode

en: iPhone app name
nl: iPhone-app naam

en: The name of the iPhone app.
nl: De naam van de iPhone-app.

en: iPad app name
nl: iPad-app naam

en: The name of the iPad app.
nl: De naam van de iPad-app.

en: Google Play app name
nl: De naam van de Google Play-app.

en: The name of the app in the Google Play app store.
nl: De naam van de app in de Google Play-app store.

en: Google Play app's custom URL scheme
nl: Aangepast URL-schema voor Google Play-app

en: Referrer policy
nl: Verwijzersbeleid

en: Unsafe URL
nl: Onveilige URL

en: Prevent search engines from offering to translate this page in search results.
nl: Voorkom dat zoekmachines voorstellen om deze pagina te vertalen.

en: Metatag: Verification
nl: Metatag: Verificatie

en: A location's formal name.
nl: Officiële naam van de locatie.

en: A fully-qualified package name for intent generation. <strong>This attribute is required by the App Links specification.</strong>
nl: Een fully-qualified package-naam voor het bepalen van de doelstelling. <strong>Dit attribuut is verplicht in de App Links-specificatie.</strong>

en: A custom scheme for the Android app.
nl: A aangepast schema voor de Android-app.

en: A fully-qualified Activity class name for intent generation.
nl: Een fully-qualified Activity class voor het bepalen van de doelstelling.

en: The name of the app (suitable for display)
nl: De naam van de app (leesbaar)

en: The web URL; defaults to the URL for the content that contains this tag.
nl: De web-URL; standaard de URL van de pagina waarop de tag voorkomt.

en: Should fallback
nl: Fallback gebruiken

en: Provides support for applinks.org meta tags.
nl: Voorziet in ondersteuning voor applinks.org metatags.

en: These tags are not part of the Metadata Element Set but may be useful for certain scenarios.
nl: Deze tags zijn geen onderdeel van de Metadata Element Set maar kunnen in bepaalde situaties nuttig zijn.

en: A summary of the resource.
nl: Een samenvatting van de bron.

en: The method by which items are added to a collection.
nl: De methode waarop items toegevoegd worden aan de verzameling.

en: Accrual Periodicity
nl: Opbouwfrequentie

en: The frequency with which items are added to a collection.
nl: De frequentie waarin items toegevoegd worden aan de verzameling.

en: The policy governing the addition of items to a collection.
nl: Het beleid dat het toevoegen van items aan de verzameling beschrijft.

en: Alternative Title
nl: Alternatieve titel

en: A class of entity for whom the resource is intended or useful.
nl: Een entiteitsklasse waarvoor de bron bedoelt of bruikbaar is.

en: Date (often a range) that the resource became or will become available.
nl: Datum (meestal een bereik) waarop de bron beschikbaar is of zal zijn.

en: Conforms To
nl: Voldoet aan

en: An established standard to which the described resource conforms.
nl: Een algemeen aanvaardde standaard waaraan de beschreven bron voldoet.

en: Date of creation of the resource.
nl: Datum waarop de bron aangemaakt is.

en: Date of copyright.
nl: Datum van copyright.

en: Audience Education Level
nl: Opleidingsniveau doelgroep

en: A class of entity, defined in terms of progression through an educational or training context, for which the described resource is intended.
nl: Een status, die de voortgang in een opleidings- of trainingstraject weerspiegelt, waarvoor de bron bedoelt is.

en: The size or duration of the resource.
nl: De grootte of duur van de bron.

en: Has Format
nl: Heeft formaat

en: A related resource that is substantially the same as the pre-existing described resource, but in another format.
nl: Een gerelateerde bron die vrijwel gelijk is aan de bestaande bron, maar in een ander formaat.

en: A related resource that is included either physically or logically in the described resource.
nl: Een gerelateerde bron die fysiek of logisch deel uitmaakt van de beschreven bron.

en: A related resource that is a version, edition, or adaptation of the described resource.
nl: Een gerelateerde bron die een versie, editie of aanpassing is van de beschreven bron.

en: A related resource that is substantially the same as the described resource, but in another format.
nl: Een gerelateerde bron die grotendeels gelijk is aan de beschreven bron, alleen in een ander formaat.

en: A related resource in which the described resource is physically or logically included.
nl: Een gerelateerde bron waar de beschreven bron fysiek of logisch onderdeel van uitmaakt.

en: A related resource that references, cites, or otherwise points to the described resource.
nl: Een gerelateerde bron die aan de beschreven bron refereert, eruit citeert of er op een andere manier naar verwijst.

en: A related resource that supplants, displaces, or supersedes the described resource.
nl: Een gerelateerde bron die de beschreven bron vervangt.

en: A related resource that requires the described resource to support its function, delivery, or coherence.
nl: Een gerelateerde bron die de beschreven bron nodig heeft om het functioneren, de uitvoering of samenhang te ondersteunen.

en: Date of formal issuance (e.g., publication) of the resource.
nl: Formele datum van uitgifte (b.v. publicatie) van de bron.

en: A legal document giving official permission to do something with the resource.
nl: Een wettelijk document dat officiële toestemming geeft om iets met de bron te doen.

en: The material or physical carrier of the resource.
nl: Het materiaal of de fysieke drager van de bron.

en: A related resource that is referenced, cited, or otherwise pointed to by the described resource.
nl: Een gerelateerde bron waaraan wordt gerefereerd, uit wordt geciteerd of anderszins naar wordt verwezen door de beschreven bron.

en: A related resource that is supplanted, displaced, or superseded by the described resource.
nl: Een gerelateerde bron die de beschreven bron vervangt.

en: A related resource that is required by the described resource to support its function, delivery, or coherence.
nl: Een gerelateerde bron die vereist is voor het functioneren, uitvoeren of de samenhang van de beschreven bron.

en: A person or organization owning or managing rights over the resource.
nl: Een persoon of organisatie die de rechten over deze bron bezit of beheert.

en: Spatial characteristics of the resource.
nl: Ruimtelijke eigenschappen van de bron.

en: A list of subunits of the resource.
nl: Een lijst van onderdelen van de bron.

en: Temporal characteristics of the resource.
nl: Tijdgerelateerde eigenschappen van de bron.

en: Date (often a range) of validity of a resource.
nl: Datum (meestal een bereik) waarop deze bron geldig is.

en: This will be able to extract the URL from an image field.
nl: Hiermee kan de URL uit een afbeeldingsveld gehaald worden.

en: Provides forty additional meta tags from the <a href="http://dublincore.org/">Dublin Core Metadata Institute</a>.
nl: Voorziet in 40 aanvullende metatags van het <a href="http://dublincore.org/">Dublin Core Metadata Institute</a>.

en: The traditional favicon, must be either a GIF, ICO, JPG/JPEG or PNG image.
nl: Het traditionele favicon, moet een GIF, ICO, JPG/JPEG of PNG-afbeelding zijn.

en: A PNG image that is 16px wide by 16px high.
nl: Een PNG-afbeelding van 16px breed en 16px hoog.

en: A PNG image that is 32px wide by 32px high.
nl: Een PNG-afbeelding van 32px breed en 32px hoog.

en: A PNG image that is 96px wide by 96px high.
nl: Een PNG-afbeelding van 96px breed en 96px hoog.

en: A PNG image that is 192px wide by 192px high.
nl: Een PNG-afbeelding van 192px breed en 192px hoog.

en: A PNG image that is 60px wide by 60px high. Used with the non-Retina iPhone, iPod Touch, and Android 2.1+ devices.
nl: Een PNG-afbeelding van 60px breed en 60px hoog. Wordt gebruikt door de niet-Retina iPhone, iPod Touch, en Android 2.1+ apparaten.

en: A PNG image that is 72px wide by 72px high. Used with the iPad mini and the first- and second-generation iPad (@1x display) on iOS <= 6.
nl: Een PNG-afbeelding van 72px breed en 72px hoog. Wordt gebruikt door de iPad mini en de eerste- en tweede generatie iPad (@1x-beeldscherm) met iOS <= 6.

en: A PNG image that is 76px wide by 76px high. Used with the iPad mini and the second-generation iPad (@1x display) on iOS >= 7.
nl: Een PNG-afbeelding van 76px breed en 76px hoog. Wordt gebruikt door de iPad mini en de tweede generatie iPad (@1x-beeldscherm) met iOS >= 7.

en: A PNG image that is 114px wide by 114px high. Used with iPhone with @2x display running iOS <= 6.
nl: Een PNG-afbeelding van 114px breed en 114px hoog. Wordt gebruikt door de iPhone met @2x-beeldscherm met iOS <= 6.

en: A PNG image that is 120px wide by 120px high. Used with iPhone with @2x display running iOS >= 7.
nl: Een PNG-afbeelding van 120px breed en 120px hoog. Wordt gebruikt door de iPhone met @2x-beeldscherm met iOS >= 7.

en: A PNG image that is 144px wide by 144px high. Used with iPad with @2x display running iOS <= 6.
nl: Een PNG-afbeelding van 144px breed en 144px hoog. Wordt gebruikt door de iPad met @2x-beeldscherm met iOS <= 6.

en: A PNG image that is 152px wide by 152px high. Used with iPad with @2x display running iOS >= 7.
nl: Een PNG-afbeelding van 152px breed en 152px hoog. Wordt gebruikt door de iPad met @2x-beeldscherm met iOS >= 7.

en: A PNG image that is 180px wide by 180px high. Used with iPhone 6 Plus with @3x display.
nl: Een PNG-afbeelding van 180px breed en 180px hoog. Wordt gebruikt door de iPhone 6 Plus met @3x-beeldscherm.

en: A PNG image that is 57px wide by 57px high. Used with the non-Retina iPhone, iPod Touch, and Android 2.1+ devices.
nl: Een PNG-afbeelding van 57px breed en 57px hoog. Wordt gebruikt door de niet-Retina iPhone, iPod Touch, en Android 2.1+ apparaten.

en: Meta tags used to control the mobile browser experience. Some of these meta tags have been replaced by newer mobile browsers. These meta tags usually only need to be set globally, rather than per-page.
nl: Metatags om de mobiele browse-ervaring te beïnvloeden. Een aantal is vervangen in nieuwe mobiele browsers. Ze hoeven over het algemeen alleen globaal ingesteld te worden en niet per pagina.

en: Removed all default meta tag records so they can be automatically inherited when the page is loaded.
nl: Alle metatag-data verwijderd zodat ze automatisch overgenomen kunnen worden als de pagina geladen wordt.

en: Processed @processed of @total overridden Metatag records.
nl: @processed van @total overschreven metatags verwerkt.

en: There were no overridden Metatag records.
nl: Er waren geen overschreven metatags.

en: Manage meta tags for all entities.
nl: Metatags voor alle entiteiten beheren.

en: Metatag settings
nl: Metatag-instellingen

en: Empty formatter
nl: Leeg opmaakhulpmiddel

en: Advanced meta tags form
nl: Uitgebreide meta tags-formulier

en: Meta tags that might not be needed by many sites.
nl: Meta-tags die maar weinig sites nodig hebben.

en: Simple meta tags.
nl: Eenvoudige metatags.

en: A set of meta tags specially for controlling the summaries displayed when content is shared on <a href='https://twitter.com/'>Twitter</a>.
nl: Een set metatags speciaal voor het bepalen van de weergave van inhoud op <a href='https://twitter.com/'>Twitter</a>.

en: Content Language
nl: Inhoudstaal

en: @count Metatag field defaults have been converted to using global entity defaults.
nl: @count Metatag-standaardwaarden zijn omgezet zodat ze de standaardwaarde van de entiteit gebruiken.

en: There were Metatag field configurations that needed to be converted.
nl: Er waren Metatag-veldconfiguraties die omgezet moesten worden.

en: Metatag defaults
nl: Standaardinstellingen voor Metatag

en: Deleted @label defaults.
nl: @label Metatag-standaardwaarden verwijderd.

en: Created the %label Metatag defaults.
nl: %label Metatag-standaardwaarden aangemaakt.

en: Saved the %label Metatag defaults.
nl: %label Metatag-standaardwaarden opgeslagen.

en: Are you sure you want to revert %name to its default values?
nl: Weet u zeker dat u voor %name de Metatag-standaardwaarden wilt herstellen?

en: Reverted @label defaults.
nl: @label Metatag-standaardwaarden hersteld.

en: Blocks the <a href=":opendirectory">Open Directory Project</a> description from appearing in search results.
nl: Voorkomt dat de <a href=":opendirectory">Open Directory Project</a>-omschrijving in de zoekresultaten verschijnt.

en: Prevents Yahoo! from listing this page in the <a href=":ydir">Yahoo! Directory</a>.
nl: Voorkomt dat Yahoo! deze pagina opneemt in de <a href=":ydir">Yahoo!-directory</a>.

en: The new Metatag: Open Graph module has been enabled.
nl: De nieuwe Metatag: Open Graph-module is ingeschakeld.

en: Edit default meta tags
nl: Standaardmetatags bewerken

en: Delete default meta tags
nl: Standaardmetatags verwijderen

en: Revert default meta tags
nl: Standaardmetatags terugzetten

en: Image SRC
nl: Afbeeldingsbron

en: Shortlink
nl: Snelkoppeling

en: URLs to related content
nl: URL's naar gerelateerde inhoud

en: Inherits meta tags from: @inherits
nl: Erft metatags van: @inherits

en: App store country
nl: App store-landcode

en: 1st gallery image
nl: 1ste galerij-afbeelding

en: A URL to the image representing the first photo in your gallery. This will be able to extract the URL from an image field.
nl: De URL van de eerste foto in de galerij. De URL uit het afbeeldingsveld zal worden gebruikt.

en: 2nd gallery image
nl: 2de gallerij-afbeelding

en: A URL to the image representing the second photo in your gallery. This will be able to extract the URL from an image field.
nl: De URL van de tweede foto in de galerij. De URL van het afbeeldingsveld zal worden gebruikt.

en: 3rd gallery image
nl: 3de galerij-afbeelding

en: A URL to the image representing the third photo in your gallery. This will be able to extract the URL from an image field.
nl: De URL van de derde foto in de galerij. De URL van het afbeeldingsveld zal worden gebruikt.

en: 4th gallery image
nl: 4de galerij-afbeelding

en: A URL to the image representing the fourth photo in your gallery. This will be able to extract the URL from an image field.
nl: De URL van de vierde foto in de galerij. De URL van het afbeeldingsveld zal worden gebruikt.

en: The URL to a unique image representing the content of the page. Do not use a generic image such as your website logo, author photo, or other image that spans multiple pages. Images larger than 120x120px will be resized and cropped square based on longest dimension. Images smaller than 60x60px will not be shown. If the 'type' is set to Photo then the image must be at least 280x150px. This will be able to extract the URL from an image field.
nl: De URL naar een unieke afbeelding van de inhoud van de pagina. Gebruik geen algemene afbeelding zoals een logo of foto die op meerdere pagina's terug komt. Afbeeldingen groter dan 120x120px worden geschaald en uitgesneden tot vierkant op basis van de langste zijde. Afbeeldingen kleiner dan 60x60px worden niet weergegeven. Voor het type Foto moet de afbeelding minimaal 280x150px zijn. De URL uit het afbeeldingsveld zal worden gebruikt.

en: The full URL for loading a media player. Required when using a Media player card.
nl: De volledige URL voor het laden van een mediaspeler. Verplicht als een Media player card gebruikt wordt.

en: The height of the media player iframe, in pixels. Required when using a Media player card.
nl: De hoogte in pixels van het iframe voor de mediaspeler. Verplicht als een Media player card gebruikt wordt.

en: The width of the media player iframe, in pixels. Required when using a Media player card.
nl: De breedte in pixels van het iframe voor de mediaspeler. Verplicht als een Media player card gebruikt wordt.

en: The page's title, which should be concise; it will be truncated at 70 characters by Twitter. This field is required unless this the 'type' field is set to 'photo'.
nl: De paginatitel. Deze wordt door Twitter afgebroken na 70 tekens. Dit veld is vereist, tenzij het veldtype is ingesteld op 'afbeelding'.

en: Summary Card with large image
nl: Summary Card met grote afbeelding

en: The alternative text of the image being linked to. Limited to 420 characters.
nl: De alternatieve tekst van de afbeelding waarnaar gelinkt wordt. Maximaal 420 tekens.

en: Provides support for Google's Plus meta tags.
nl: Biedt ondersteuning voor Google+ metatags.

en: Content description less than 200 characters.
nl: Beschrijving van de inhoud in maximaal 200 tekens.

en: Verifies ownership of a site for search engines and other services.
nl: Verifieert eigenaarschap van een site voor zoekmachines en andere services.

en: Site validation: Alexa
nl: Site-validatie: Alexa

en: Site validation: Baidu
nl: Site-validatie: Baidu

en: Site validation: Bing
nl: Site-validatie: Bing

en: Site validation: Google
nl: Site-validatie: Google

en: Site validation: Norton Safe Web
nl: Site-validatie: Norton Safe Web

en: Site validation: Pinterest
nl: Site-validatie: Pinterest

en: Site validation: Yahoo
nl: Site-validatie: Yahoo

en: Site validation: Yandex
nl: Site-validatie: Yandex

en: These meta tags are used to confirm site ownership for search engines and other services.
nl: Deze tags worden gebruikt om het eigenaarschap van de site voor zoekmachines en andere services te bevestigen.

en: Any links containing http:// will be converted to https://
nl: Alle links met http:// worden omgezet naar https://

en: Indicate to search engines and other page scrapers whether or not links should be followed. See <a href='http://w3c.github.io/webappsec/specs/referrer-policy/'>the W3C specifications</a> for further details.
nl: Laat zoekmachines en andere scrapers weten of links wel of niet gevolgd dienen te worden. Zie voor meer informatie de <a href='http://w3c.github.io/webappsec/specs/referrer-policy/'>W3C-specificaties</a>.

en: A grayscale scalable vector graphic (SVG) file.
nl: Een scalable vector graphic (SVG) bestand in grijswaarden.

en: - Select a view -
nl: - Selecteer een overzicht -

en: Geographical region
nl: Geografische regio

en: Geographical place name
nl: Geografische plaatsnaam

en: Geographical position
nl: Geografische positie

en: A location's two-letter international country code, with an optional two-letter region, e.g. 'US-NH' for New Hampshire in the USA.
nl: De tweeletterige landcode, optioneel met tweeletterige regiocode, bijv. 'US-NH' voor New Hampshire in de USA.

en: A set of meta tags specially for controlling advanced functionality with Facebook.
nl: Een set metatags specifiek voor het beheren van geavanceerde Facebook-functionaliteit.

en: Geo-spatial information in 'latitude, longitude' format, e.g. '50.167958, -97.133185'; <a href='https://en.wikipedia.org/wiki/ICBM_address'>see Wikipedia for details</a>.
nl: Geografische informatie weergegeven als "latitude, longitude", bijv. "50.167958, -97.133185". Zie voor meer informatie <a href='https://en.wikipedia.org/wiki/ICBM_address'>Wikipedia</a>.

en: Use a url of a valid image.
nl: Gebruik een URL van een geschikte afbeelding.

en: Provides support for meta tags used for Google Custom Search Engine.
nl: Biedt ondersteuning voor metatags die gebruikt worden voor Google Custom Search Engine.

en: Provides support for many different favicons.
nl: Biedt ondersteuning voor vele verschillende favicons.

en: Works only with numeric values.
nl: Werkt alleen met numerieke waarden.

en: This module allows a site to automatically provide structured metadata, aka "meta tags", about the site and individual pages.
nl: Met deze module kan een site automatisch gestructureerde metadata, oftewel 'meta tags', aan de site en aan individuele pagina's beschikbaar stellen.

en: In the context of search engine optimization, providing an extensive set of meta tags may help improve the site's and pages' rankings, thus may aid with achieving a more prominent display of the content within search engine results. They can also be used to tailor how content is displayed when shared on social networks. For additional information, see the <a href=":online">online documentation for Metatag</a>.
nl: In het licht van zoekmachineoptimalisatie kan het bieden van een uitgebreide set metatags de score van de site verbeteren. Dit draagt bij aan het bereiken van een prominentere weergave in de zoekresultaten. Voor sociale netwerken kan de weergave van inhoud met metatags beïnvloed worden. Zie voor meer informatie de online documentatie voor de <a href=":online">Metatag-module</a>.

en: Intended worflow
nl: Beoogde workflow

en: The module uses <a href=":tokens">"tokens"</a> to automatically fill in values for different meta tags. Specific values may also be filled in.
nl: De module gebruikt <a href=":tokens">'tokens'</a> om automatisch waardes in te vullen voor verschillende metatags. Het is ook mogelijk specifieke statische waardes in te vullen.

en: The best way of using Metatag is as follows:
nl: De beste manier om Metatag te gebruiken is als volgt:

en: Customize the <a href=":defaults">global defaults</a>, fill in the specific values and tokens that every page should have.
nl: Pas de <a href=":defaults">algemene standaardwaardes</a> aan. Vul specifieke waardes en tokens in die elke pagina moet hebben.

en: Override each of the <a href=":defaults">other defaults</a>, fill in specific values and tokens that each item should have by default. This allows e.g. for all nodes to have different values than taxonomy terms.
nl: Overschrijf <a href=":defaults">andere standaardwaardes</a>. Vul specifieke waardes en tokens in die elk item moet hebben. Hierdoor is het mogelijk om bijvoorbeeld nodes andere standaardwaardes te geven dan taxonomietermen.

en: <a href=":add">Add more default configurations</a> as necessary for different entity types and entity bundles, e.g. for different content types or different vocabularies.
nl: Voeg indien nodig meer <a href=":add">standaardconfiguraties</a> toe voor verschillende entiteitstypes, bijvoorbeeld voor inhoudstypes of woordenlijsten.

en: To override the meta tags for individual entities, e.g. for individual nodes, add the "Metatag" field via the field settings for that entity or bundle type.
nl: Voeg een 'metatag'-veld toe via de veldinstellingen van een entiteit of bundel om die metatag per entiteit, bijvoorbeeld per node, te kunnen overschrijven.

en: If the top-level configuration is not specific enough, additional default meta tag configurations can be added for a specific entity type or entity bundle, e.g. for a specific content type.
nl: Als de configuratie van de bovenste laag niet specifiek genoeg is, kunnen per entiteitstype standaardconfiguraties toegevoegd worden, bijvoorbeeld voor een specifiek inhoudstype.

en: Meta tags can be further refined on a per-entity basis, e.g. for individual nodes, by adding the "Metatag" field to that entity type through its normal field settings pages.
nl: Metatags kunnen verder verfijnd worden per entiteit (bijv. per node) door een 'Metatag'-veld aan dat entiteitstype toe te voegen via de veldinstellingen.

en: Android app name
nl: Android-app naam

en: Android app Activity Class
nl: Android-app Activiteitsklasse

en: Android app package ID
nl: Android-app package-ID

en: Android app URL scheme
nl: Android-app URL schema

en: iOS app URL scheme
nl: iOS-app URL schema

en: iOS app store ID
nl: iOS-app winkel-ID

en: iOS app name
nl: iOS-app naam

en: iPad app URL scheme
nl: iPad-app URL schema

en: iPad app store ID
nl: iPad-app winkel-ID

en: iPhone app URL scheme
nl: iPhone-app URL schema

en: iPhone app store ID
nl: iPhone-app winkel-ID

en: Windows app GUID
nl: Windows-app GUID

en: Windows app name
nl: Windows-app naam

en: Windows app URL scheme
nl: Windows-app URL schema

en: Windows Phone app URL scheme
nl: Windows Phone-app URL schema

en: Windows Phone app GUID
nl: Windows Phone-app GUID

en: Windows Phone app name
nl: Windows Phone-app naam

en: Windows Universal app URL scheme
nl: Windows Universal-app URL schema

en: Windows Universal app GUID
nl: Windows Universal-app GUID

en: Windows Universal app name
nl: Windows Universal-app naam

en: The app ID for the app store.
nl: De app-ID voor de app-store.

en: A custom scheme for the iOS app. <strong>This attribute is required by the app Links specification.</strong>
nl: Een aangepast schema voor de iOS-app. <strong>Dit attribuut is verplicht in de App Links-specificatie.</strong>

en: Windows app ID
nl: Windows-app ID

en: Windows Phone app ID
nl: Windows Phone-app ID

en: Windows Universal app ID
nl: Windows Universal-app ID

en: Configure global meta tag default values below. Meta tags may be left as the default.
nl: Stel hieronder algemene standaardwaardes voor metatag in. Ze kunnen ook ongewijzigd blijven.

en: Meta tag patterns are passed down from one level to the next unless they are overridden. To view a summary of the individual meta tags and the pattern for a specific configuration, click on its name below.
nl: Metatag-patronen worden van laag tot laag doorgegeven, tenzij ze overschreven worden. Klik voor een overzicht van de metatags en patronen voor een specifieke configuratie op de naam hieronder.

en: Use the following form to override the global default meta tags for a specific entity type or entity bundle. In practical terms, this allows the meta tags to be customized for a specific content type or taxonomy vocabulary, so that its content will have different meta tags <em>default values</em> than others.
nl: Gebruik dit formulier om de algemene standaardinstellingen voor metatags te overschrijven voor een specifiek entiteitstype. In de praktijk is het hierdoor mogelijk om voor een specifiek inhoudstype of taxonomie afwijkende metatags in te stellen, waardoor deze inhoud andere <em>standaardwaardes</em> heeft.

en: As a reminder, if the "Metatag" field is added to the entity type through its normal field settings, the meta tags can be further refined on a per entity basis; this allows each node to have its meta tags  customized on an individual basis.
nl: Ter herinnering, als een 'Metatag'-veld aan een entiteitstype toegevoegd wordt via de veldinstellingen, kunnen metatags verder verfijnd worden per entiteit. Zo kan elke specifieke node zijn eigen metatags bevatten.

en: The name of the app (suitable for display).
nl: De naam van de app (leesbaar).

en: Notes:<ul><li>no other fields are required for a Summary card</li><li>Photo card requires the 'image' field</li><li>Media player card requires the 'title', 'description', 'media player URL', 'media player width', 'media player height' and 'image' fields,</li><li>Summary Card with Large Image card requires the 'Summary' field and the 'image' field,</li><li>Gallery Card requires all the 'Gallery Image' fields,</li><li>App Card requires the 'iPhone app ID' field, the 'iPad app ID' field and the 'Google Play app ID' field,</li><li>Product Card requires the 'description' field, the 'image' field, the 'Label 1' field, the 'Data 1' field, the 'Label 2' field and the 'Data 2' field.</li></ul>
nl: Opmerkingen:<ul><li>Er zijn geen andere velden vereist voor een Summary card</li><li>Photo card vereist een veld 'afbeelding'</li><li>Media player card vereist de velden 'titel', 'beschrijving', 'media player URL', 'media player breedte', 'media player hoogte' and 'afbeelding',</li><li>Summary Card with Large Image card vereist de velden 'samenvatting' en 'afbeelding',</li><li>Gallery Card vereist alle 'Gallery Image'-velden,</li><li>App Card vereist de velden 'iPhone app-ID', 'iPad app-ID' en 'Google Play app-ID',</li><li>Product Card vereist de velden 'beschrijving', 'afbeelding', 'Label 1', 'Data 1', 'Label 2' en 'Data 2'.</li></ul>

en: Provides views integration for metatags.
nl: Integreert Metatags in Views

en: Metatags for @view : @display have been saved.
nl: Metatags voor @view : @display zijn opgeslagen.

en: Edit @language translation for %view: %display metatags
nl: Vertaling in het @language bewerken voor %view: %display metatags

en: Metatag settings for this view.
nl: Metatag instellingen voor dit overzicht.

en: <strong>Configure the meta tags below.</strong><br /> To view a summary of the individual meta tags and the pattern for a specific configuration, click on its name below. Use tokens to avoid redundant meta data and search engine penalization. For example, a 'keyword' value of "example" will be shown on all content using this configuration, whereas using the [node:field_keywords] automatically inserts the "keywords" values from the current entity (node, term, etc).
nl: <strong>Metatags instellen.</strong><br />Klik op de naam van een configuratie voor een overzicht van de verschillende tags en hun patronen. Gebruik tokens om dubbele meta data (en mogelijk afstraffing daarvan door zoekmachines) te voorkomen. Een "keyword" met standaardwaarde "voorbeeld" zal bijvoorbeeld weergegeven worden op alle inhoud met deze configuratie, terwijl [node:field_keywords] automatisch de waarde voor "keywords" van de huidige entiteit invoegt (node, term, enz.).

en: A brief and concise summary of the page's content, preferably 150 characters or less. Where as the description meta tag may be used by search engines to display a snippet about the page in search results, the abstract tag may be used to archive a summary about the page. This meta tag is <em>no longer</em> supported by major search engines.
nl: Een beknopte samenvatting van de pagina in maximaal 150 tekens. Waar de description-tag door zoekmachines getoond kan worden als teaser van de pagina, kan de abstract-tag gebruikt worden om een samenvatting van de pagina op te slaan. Deze tag wordt <em>niet langer ondersteund</em> door de belangrijkste zoekmachines.

en: A link to the preferred page location or URL of the content of this page, to help eliminate duplicate content penalties from search engines.
nl: Een link naar de voorkeurslocatie of URL van deze pagina. Voorkom hiermee bestraffing door zoekmachines voor dubbele inhoud.

en: A comma-separated list of keywords about the page. This meta tag is <em>no longer</em> supported by most search engines.
nl: Een kommagescheiden lijst met sleutelwoorden over deze pagina. Deze tag wordt <em>niet meer ondersteund</em> door de meeste zoekmachines.

en: The text to display in the title bar of a visitor's web browser when they view this page. This meta tag may also be used as the title of the page when a visitor bookmarks or favorites this page, or as the page title in a search engine result. It is common to append '[site:name]' to the end of this, so the site's name is automatically added. It is recommended that the title is no greater than 55 - 65 characters long, including spaces.
nl: De tekst die weergegeven wordt in de titelbalk van de webbrowser tijdens het bekijken van deze pagina. Deze informatie kan ook gebruikt worden als titel van een bladwijzer of als titel in de zoekresultaten. Gewoonlijk wordt aan het einde '[site:name]' geplaatst zodat de naam van de site automatisch toegevoegd wordt. Gebruik bij voorkeur maximaal 55 - 65 tekens, inclusief spaties.

en: Schema.org Metatag is recommended
nl: Schema.org Metatag is aanbevolen

en: The <a href="@module">Schema.org Metatag</a> module is highly recommended to add <a href="@jsonld">JSON-LD</a> -formatted <a href="@schema">schema.org</a> compatible data structures to the site.
nl: De <a href="@module">Schema.org Metatag</a>-module wordt aanbevolen om <a href="@jsonld">JSON-LD</a>-opgemaakte <a href="@schema">schema.org</a>-compatible datastructuren aan de site toe te voegen.

en: Schema.org Metatag is installed
nl: Schema.org Metatag is geïnstalleerd

en: The <a href="@module">Schema.org Metatag</a> module is installed.
nl: De <a href="@module">Schema.org Metatag</a>-module is geïnstalleerd.

en: A brief and concise summary of the page's content, preferably 320 characters or less. The description meta tag may be used by search engines to display a snippet about the page in search results.
nl: Een korte en beknopte samenvatting van de inhoud van de pagina, bij voorkeur 320 tekens of minder. De description-metatag kan door zoekmachines worden gebruikt om een ​​fragment over de pagina in de zoekresultaten weer te geven.

en: Set cookie
nl: Cookie instellen

en: <a href='https://www.metatags.org/meta_http_equiv_set_cookie'>Sets a cookie</a> on the visitor's browser. Can be in either NAME=VALUE format, or a more verbose format including the path and expiration date; see the link for full details on the syntax.
nl: <a href='https://www.metatags.org/meta_http_equiv_set_cookie'>Plaatst een cookie</a> in de browser van de bezoeker. Kan de vorm NAAM=WAARDE hebben of een uitgebreider formaat met daarin het pad en de verloopdatum. Zie de link voor een volledige beschrijving van de syntax.

en: The meta tags for the entity.
nl: Metatags voor de entiteit.

en: To adjust global defaults, go to admin/config/search/metatag. If you need to set meta tags for a specific entity, edit its bundle and add the Metatag field.
nl: De standaardwaarden kunt u instellen op admin/config/search/metatag. Om meta tags per specifieke entiteit in te stellen bewerkt u de bundel en voegt u het Metatag-veld toe.

en: Information about who can access the resource or an indication of its security status. Access Rights may include information regarding access or restrictions based on privacy, security, or other policies.
nl: Informatie over toegang tot een bron of een indicatie van de beveiligingsstatus. Toegangsrechten kunnen informatie over toegang of beperking daarvan bevatten gebaseerd op privacy, veiligheid of andere beleidsvormen.

en: An alternative name for the resource. The distinction between titles and alternative titles is application-specific.
nl: Een alternatieve naam voor de bron. Het onderscheid tussen titels en alternatieve titels is afhankelijk van de toepassing.

en: A bibliographic reference for the resource. Recommended practice is to include sufficient bibliographic detail to identify the resource as unambiguously as possible.
nl: Een bronverwijzing. Gebruik genoeg detail in de beschrijving om de bron zo duidelijk mogelijk te benoemen.

en: Date of acceptance of the resource. Examples of resources to which a Date Accepted may be relevant are a thesis (accepted by a university department) or an article (accepted by a journal).
nl: Datum waarop de bron geaccepteerd is. Bijvoorbeeld relevant voor een scriptie (geaccepteerd door een faculteit van een universiteit) of een artikel (geaccepteerd door een blad).

en: Date of submission of the resource. Examples of resources to which a Date Submitted may be relevant are a thesis (submitted to a university department) or an article (submitted to a journal).
nl: Datum waarop de bron ingezonden is. Bijvoorbeeld relevant voor een scriptie (ingezonden bij een faculteit van een universiteit) of een artikel (ingezonden bij een blad).

en: A process, used to engender knowledge, attitudes and skills, that the described resource is designed to support. Instructional Method will typically include ways of presenting instructional materials or conducting instructional activities, patterns of learner-to-learner and learner-to-instructor interactions, and mechanisms by which group and individual levels of learning are measured. Instructional methods include all aspects of the instruction and learning processes from planning and implementation through evaluation and feedback.
nl: Een proces dat gebruikt wordt om kennis, houding of vaardigheden te vergroten, dat ondersteund wordt door deze bron. Deze tag kan gewoonlijk presentatiewijze, lestechnieken, interactiepatronen tussen leerlingen en leerlingen of leerlingen en leraren, en meetmethodes voor het kennisniveau van individuen of groepen bevatten. Instructiemethode omvat alle aspecten van het instructie- en leerproces, van plannen en implementeren tot evalueren en feedback.

en: A related resource of which the described resource is a version, edition, or adaptation. Changes in version imply substantive changes in content rather than differences in format.
nl: Een gerelateerde bron waarvan de beschreven bron een versie, editie of aanpassing is. Een nieuwe versie bevat substantiële inhoudelijke wijzigingen, niet alleen een afwijkend formaat.

en: An entity that mediates access to the resource and for whom the resource is intended or useful. In an educational context, a mediator might be a parent, teacher, teaching assistant, or care-giver.
nl: Een entiteit die toegang kan geven tot deze bron en waarvoor hij bedoelt of bruikbaar is. In een educatieve context kan dit een ouder, docent, onderwijsassistent of verzorgende zijn.

en: A statement of any changes in ownership and custody of the resource since its creation that are significant for its authenticity, integrity, and interpretation. The statement may include a description of any changes successive custodians made to the resource.
nl: Een beschrijving van wijzigingen in eigenaarschap en verantwoordelijkheid voor deze bron vanaf de creatie die van belang kunnen zijn voor de authenticiteit, integriteit en interpretatie. Dit statement kan een beschrijving van alle wijzigingen bevatten die opeenvolgende eigenaars gemaakt hebben.

en: The custom admin pages for managing Views meta tags at /admin/config/search/metatag/views have been disabled for now, hopefully they'll be back in a future release. Until then, the meta tags can be managed directly on each individual view via the "Meta tags" section.
nl: De beheerpagina's voor Views metatags op /admin/config/search/metatag/views zijn voorlopig uitgeschakeld. Hopelijk komen ze in een toekomstige versie weer beschikbaar. Tot dan kunnen de metatags beheerd worden op elke afzonderlijke view in de "Metatags"-sectie.

en: To view a list of displays with meta tags set up, click on a view name. To view a summary of meta tags configuration for a particular display, click on the display name. If you need to set meta tags for a specific view, choose Add views meta tags. Reverting the meta tags removes the specific configuration and falls back to defaults.
nl: Klik op de naam van een overzicht om een lijst te zien van weergaven waarvoor metatags ingesteld zijn. Klik op de weergavenaam voor een samenvatting van de metatags-instellingen voor die weergave. Kies 'Metatags aan overzicht toevoegen' om metatags voor een overzicht in te stellen. De metatags verwijderen resulteert in het gebruik van de standaardinstellingen.

en: Configure the Metatag module
nl: De Metatag-module instellen

en: Metatag groups that apply to each entity type
nl: Metatag-groepen voor elk entiteitstype
