Metatag AI (1.0.1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Settings
uk: Налаштування

en: Content Types
uk: Типи матеріалів

en: Instructions
uk: Вказівки

en: Content Type
uk: Тип матеріалу

en: Service
uk: Служба

en: SEO
uk: Оптимізація для пошукових систем

en: Client Secret
uk: Пароль клієнта
