Metatag AI (1.0.2) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Settings
es: Configuración

en: Content Types
es: Tipos de contenido

en: Instructions
es: Instrucciones

en: Content Type
es: Tipo de contenido

en: Service
es: Servicio
