Metatag AI (1.0.2) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Settings
hu: Beállítások

en: Content Types
hu: Tartalomtípusok

en: Instructions
hu: Használati utasítás

en: Content Type
hu: Tartalomtípus

en: Service
hu: Szolgáltatás
