Metatag AI (1.0.2) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Settings
ru: Настройки

en: Content Types
ru: Типы содержимого

en: Instructions
ru: Инструкции

en: Content Type
ru: Тип материала

en: SEO
ru: Поисковая оптимизация

en: Client Secret
ru: Пароль клиента
