Metatag AI (1.0.2) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Content Types
sk: Typy obsahu

en: Instructions
sk: Inštrukcie

en: Content Type
sk: Typ obsahu

en: Service
sk: Služba
