Metatag Import Export CSV (8.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
bo: @operation་དང་འཇུག་གྲངས་@args་མཉམ་དུ་སྒྲིག་བཟོ་བྱེད་དུས་ནོར་འཁྲུལ་ཞིག་བྱུང་འདུག
