Metatag Import Export CSV (8.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Tags
fr: Étiquettes

en: Download
fr: Téléchargement

en: Import
fr: Importer

en: Export
fr: Exporter

en: Delimiter
fr: Délimiteur

en: Upload File
fr: Transférer le Fichier

en: Bundle
fr: Type

en: Processed @current out of @total.
fr: @current sur @total traité(s).

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
fr: Une erreur est survenue lors du traitement de @operation avec pour arguments : @args
