Metatag Import Export CSV (8.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Download
da: Hent

en: Import
da: Importér

en: Export
da: Eksportér

en: Delimiter
da: Afgrænser

en: Upload File
da: Upload fil

en: Processed @current out of @total.
da: Har importeret @current af @total.

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
da: Der opstod en fejl under behandlingen af @operation med argumenterne: @args
