Metatag Import Export CSV (8.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Tags
fi: Tagit

en: Download
fi: Lataa

en: Import
fi: Tuo

en: Export
fi: Vie

en: Delimiter
fi: Rajoitin

en: Bundle
fi: Paketti

en: Processed @current out of @total.
fi: Prosessoitu @current (@total).

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
fi: Virhe käsiteltäessä operaatiota @operation argumenteilla: @args
