Metatag Import Export CSV (8.x-1.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Download
oc: Telecargament

en: Import
oc: Importar

en: Export
oc: Exportar

en: Bundle
oc: Paquet

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
oc: Una error s'es producha al moment del traitement de @operation amb per arguments : @args
