Metatag Import Export CSV (8.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Tags
ro: Etichete

en: Download
ro: Descarcă

en: Delimiter
ro: Delimitator

en: Upload File
ro: Încărcare fișier

en: Bundle
ro: Pachet
