Metatag Import Export CSV (8.x-1.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Tags
vi: Thẻ

en: Download
vi: Tải về

en: Import
vi: Nhập vào

en: Export
vi: Xuất

en: Delimiter
vi: Dấu tách

en: Upload File
vi: Tải tập tin lên

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
vi: Gặp lỗi khi xử lý @operation với tham số: @args
