Metatag Import Export CSV (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Download
ca: Baixa

en: Import
ca: Importa

en: Export
ca: Exporta

en: Upload file
ca: Carrega el fitxer

en: Delimiter
ca: Delimitador

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Bundle
ca: Embolcall

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava @operation amb paràmetres : @args
