Metatag Import Export CSV (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Tags
cs: Štítky

en: Download
cs: Stáhnout

en: Upload file
cs: Nahrát soubor

en: Entity type
cs: Typ entity

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
cs: Došlo k chybě během zpracování operace @operation s argumenty: @args
