Metatag Import Export CSV (8.x-1.0) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Download
de: Herunterladen

en: Import
de: Importieren

en: Export
de: Exportieren

en: Upload file
de: Datei hochladen

en: Delimiter
de: Begrenzer

en: Entity type
de: Entitätstyp

en: Bundle
de: Subtyp

en: Processed @current out of @total.
de: @current von @total verarbeitet

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
de: Während der Verarbeitung von @operation ist ein Fehler aufgetreten mit den Argumenten: @args
