Metatag Import Export CSV (8.x-1.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Download
eo: Elŝutu

en: Import
eo: Importu

en: Export
eo: Eksportu

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: Bundle
eo: Fasko
