Metatag Import Export CSV (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Download
fa: دانلود

en: Import
fa: ورود

en: Export
fa: استخراج

en: Upload file
fa: بارگذاری فایل

en: Entity type
fa: نوع عنصر

en: Bundle
fa: بسته
