Metatag Import Export CSV (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Tags
he: תגיות

en: Download
he: הורדה

en: Import
he: יבוא

en: Export
he: יצוא

en: Delimiter
he: מפריד

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Bundle
he: חבילה
