Metatag Import Export CSV (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Tags
hr: Oznake

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Import
hr: Uvezi

en: Export
hr: Izvezi

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
hr: Došlo je do greške tijekom @operation s argumentima: @args
