Metatag Import Export CSV (8.x-1.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Tags
ps: بچوي

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: Import
ps: واردول

en: Export
ps: بهرول

en: Bundle
ps: بنډل
