Metatag Import Export CSV (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Tags
ru: Теги

en: Download
ru: Скачать

en: Import
ru: Импортировать

en: Export
ru: Экспортировать

en: Upload file
ru: Загрузить файл

en: Delimiter
ru: Разделитель

en: Entity type
ru: Тип сущности

en: Bundle
ru: Набор

en: SEO
ru: Поисковая оптимизация

en: Processed @current out of @total.
ru: Обработано @current из @total.

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ru: Возникла ошибка в процессе @operation с аргументами: @args
