Metatag Import Export CSV (8.x-1.1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Tags
am: መለያዎች

en: Import
am: አስመጣ

en: Export
am: ላክ

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት

en: Bundle
am: ቅርቅብ
