Metatag Import Export CSV (8.x-1.1) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Tags
es: Etiquetas

en: Download
es: Descargar

en: Import
es: Importar

en: Export
es: Exportar

en: Upload file
es: Subir archivo

en: Delimiter
es: Delimitador

en: Entity type
es: Tipo de entidad

en: Bundle
es: Paquete

en: Processed @current out of @total.
es: Procesadas @current de @total.

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
es: Se ha producido un error al procesar @operation con los argumentos : @args
