Metatag Import Export CSV (8.x-1.1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Tags
et: Sildid

en: Download
et: Allalaadimine

en: Import
et: Impordi

en: Export
et: Ekspordi

en: Upload file
et: Lae fail üles

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Bundle
et: kogum
